אשכול – מרכז קהילתי מ.א אשכול

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

28 אירועים קודמים

17/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לא בפוקוס

לא בפוקוס

סטנד אפ בחשיכה. יש דבר יותר מצחיק מהאמת? האם איפה שיש כאב יש גם צחוק? גסטון דרוגר לוקח את סיפור חייו והופך אותו למופע קומי, פרוע וחסר מעצורים המדבר על עיוורון, על חיי הנישואים, על אבהות ועל זהותו הארגנטינאית.

09/02/2022
19:30-21:00
לפרטים נוספים

הנה אנחנו

הנה אנחנו

אהרון מקדיש את חייו לטיפול בבנו אורי, נער בעל צרכים מיוחדים, ולהגנה עליו מהעולם שבחוץ. אבל כעת, כשאורי מתבגר, נראה שהוא הגיע לגיל שבו כדאי שיעבור לגור בסביבה המתאימה לאנשים עם צרכים דומים לשלו. אהרון מרגיש שאורי אינו מוכן לפרידה ולוקח את אורי למסע שישנה את חיי שניהם, ויגרום לאהרון להכיר טוב יותר את בנו ואת עצמו. מאת במאי הסרט “כנפיים שבורות”, ותסריטאית הסדרה “על הספקטרום”. במאי: ניר ברגמן שחקנים: שי אביבי, נועם אימבר, סמדר וולפמן (94 דק’, עברית; כתוביות בעברית) זוכה 4 פרסי אופיר לבמאי, לסרט, לשחקן הראשי ולשחקן המשנה הטובים ביותר.

03/02/2022
17:00-18:15
לפרטים נוספים

זוהר

זוהר

הצגה רגישה וחושית לכל המשפחה בקרחון הכי קרחוני אי שם בקוטב, חיים 3 חברים שתמיד חולמים לראות את הזוהר הצפוני אך לא מצליחים להגיע לנקודת התצפית הטובה ביותר. יש בדרך תחנות לעבור, סכנות שאורבות ופחדים להתמודד איתם… קצת כמו בחיים. מסע קפוא ומושלג עם הרבה הפתעות ופינגווינים. הצגה רגישה וחושית לכל המשפחה מטעם עמותת "מקומות שמורים" - העמותה היחידה בישראל המתמחה בהנגשה קוגניטיבית וחושית של תרבות ואמנות לילדים

18/02/2021
17:00-19:00
לפרטים נוספים

מבול

מבול

מבול" - הוא דיוקן של משפחה עצובה, במושב קטן ליד הים. לאחר שנים של ריחוק וניכור נאלצת משפחת רושקו להתמודד עם חזרתו הלא צפויה של הבן הבכור, האוטיסט, מהמוסד בו שהה שנים.

07/02/2021
09:00-10:30
לפרטים נוספים

בית לחיים

בית לחיים

"בית לחיים", הינו מענה לאדם עם מוגבלות שאינו יכול או רוצה להמשיך לחיות בביתו. המפגש יעסוק בבתים לאנשים עם צרכים מיוחדים בקיבוצים, כאשר הייחודיות היא השילוביות עם הקהילה.

03/02/2021
19:30-21:00
לפרטים נוספים

שיוויון בסלון

שיוויון בסלון

לאחר פציעה קשה בתאילנד,  בעזרת הרצון לחיות והמוטיבציה להיות ספורטאי מצטיין, מצאתי את דרכי בטניס והצלחתי להגיע עד השתתפות באולימפיאדה, ואף להיות אלוף ישראל 6 פעמים

26/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

B פולארי

B פולארי

הצגה בשילוב ווידיאו ארטֿ מבית תאטרון הפרינג' ב"ש. מי מאיתנו לא חש לעיתים טירוף? שהעולם המשוגע שלנו מוציא אותו מדעתו? סיפור ללא טקסט מתוך תחושה שהמילים נשחקו ואיבדו משמעותם. עוצמתי, מרגש וסוחף.

קונצרט תזמורות משולבות

קונצרט תזמורות משולבות

תזמורת הקונסרבטוריון אשכול תשתתף ביום מיוחד באקדמיה למוסיקה בירושלים, תיפגש עם התזמורת האינטגרטיבית-הרכב של תלמידים עם צרכים מיוחדים שפועל מטעם עמותת שק"ל והאקדמיה למוזיקה ותקיים קונצרט משותף.

12/02/2020
19:00-20:30
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

פיתוח הפנאי לתושבים עם צרכים מיוחדים

פיתוח הפנאי לתושבים עם צרכים מיוחדים

השתלמות בנושא פיתוח הפנאי לתושבים עם צרכים מיוחדים באשכול. אנחנו מאמינים כי הבשורה תגיע מכם תושבי אשכול. אנחנו רוצים ליישם את הבשורה המגיעה מכם לתהליכים למשמעותיים. הצעד הראשון מצריך למידה ומכאן מתחילה לה הדרך

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

מ.א אשכול
מ.א אשכולIsrael