קצרין – מרכז קהילתי קצרין

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

13 אירועים קודמים

21/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

בעל כורחו

בעל כורחו

אריק לא דמיין שכך ייראו חייו לאחר לידת ביתו השלישית. אשתו לוקה בדכאון אחרי לידה, ודבר לא נשאר כפי שהיה. הזוגיות, ההורות, חיי הקהילה וה'אני' שלו, עומדים למבחן מחודש. הסיפור שמעולם עוד לא סופר. דרמה אנושית פועמת ושובת-לב, המאירה באור חדש התמודדותו של גבר עם משבר הדכאון לאחר לידה, כראי למשברים זוגיים ומשפחתיים שונים. הצגה מרגשת וחשובה, המעניקה חוויה זוגית משמעותית, שמתוכה יצמח שיח זוגי עמוק

17/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לא שומר בבטן

לא שומר בבטן

הרצאתו של אודי פרבר  המעניקה הצצה לעולמו של נער מתבגר, הנאבק להתמודד עם שקיעתה הכואבת של אמו אל מצולות משבר נפשי עמוק, ואשר מצליח למצוא כוחות להיפתח מחדש את העולם ולחזור הביתה במסע של החלמה ותיקון. תכנית ״עמיתים לבוגרים״, של החברה למתנ״סים ומשרד הבריאות, פועלת ברחבי הארץ להחלמה נפשית בתמיכה חברתית, באמצעות השתלבות מתמודדים עם מגבלה נפשית בפעילויות פנאי, חברה, מעורבות והתנדבות, הפתוחות לקהילה הרחבה.

02/02/2022
20:30-22:00
לפרטים נוספים

שני עולמות

שני עולמות

אמנון דמתי הוא רקדן חרש, ממייסדי וסולני להקת "קול ודממה". ג'יל דמתי-פיינגולד היא בעלת רקע בהתעמלות מכשירים ובלט מים. באמצעות קטעי ריקוד ופנטומימה מציגים הרקדנים שני עולמות ושני סגנונות שונים. הדיאלוג התנועתי בין השניים יוצר שפת מחול ייחודית.      

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

שיאון 13
קצריןIsrael