גלבוע – מרכז קהילתי גלבוע

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

7 אירועים קודמים

25/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

חיים רק פעמיים

חיים רק פעמיים

מנהלי המרכזים הקהילתיים ועובדי המתנ"ס יקיימו פגישה מרגשת עם אלי- תושב המועצה, שבגיל 25 עבר תאונת דרכים קשה, בה נקבע מותו (פעמיים), לאחר שיקום ארוך- הוא נותר עם מוגבלויות- פיזיות, תקשורת ועוד. בימים אלו הוא מקיים עם זוגתו לשעבר מסע הרצאות בו הוא מספר את סיפורו האישי, לפני התאונה ואחריה.

25/02/2020
09:00-13:00
לפרטים נוספים

יום להעלאת מודעות לעובדי המועצה ובעלי תפקידים

יום להעלאת מודעות לעובדי המועצה ובעלי תפקידים

יום זה מוקדש להעלאת המודעות לבעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות. ביום זה המיועד לכל עובדי המועצה, בעלי תפקידים ומשפחות לבעלי צרכים מיוחדים. ביוםזה יתקיימו הרצאות נושא של TED נגישות ישראל וכן מופע סטנד אפ של "בתאל"- הלוקה במוגבלות, בנוסף- יתקיים פאנל שמטרתו שיח לגבי החיים בצל המוגבלות.

אני בת אל

אני בת אל

בגובה מטר ועשרים בת-אל מתגברת על סטיגמות ודעות קדומות ומגשימה את כל חלומותיה, הן במישור הגשמי והן במישור האישי ומאירה בלבבות הצופים ששמחה והגשמה יכולות להיות נחלת הכלל. מסע בין תחנות חייה של השחקנית בת-אל פאפורה, בהופעה מלאת עוצמה שנותנת אנרגיות לכל הקהל (פאפורה התפרסמה בהרצאות טד).

תודה על התשובה

תודה על התשובה

פאנל המשלב נציגי העירייה ומתנ"ס יחד עם הורים לילדים מוגבלים. מטרת האירוע - התמודדות עם סטיגמות בנוגע לאנשים עם מוגבלות, באמצעות שיח שוויוני, הדדי ומקרב לבבות. הפאנל יועבר ע"י מנחה ובסגנון תכנית הטלוויזיה "סליחה על השאלה". האירוע יתועד ויערך לסרט.

16/02/2020
15:00-16:30
לפרטים נוספים

חוג לכל ילד – קבלת האחר

חוג לכל ילד – קבלת האחר

פרויקט חוג לכל ילד מתקיים בכלל ישובי המועצה ובבתי הספר היסודיים. במסגרת הפרויקט, מדריכי החוגים יעבירו תכנים הקשורים למוגבלויות כגון: חוג קרב מגע - הרצאה שתועבר על ידי תושב הגלבוע-  בעל צרכים מיוחדים, בחוג הוקי ורוגבי- פעילות ספורטיבית כאשר בכל מקצה יתנסו במוגבלות אחרת,  בחוג מחול תתקיים הופעת מחול לאוכלוסיה מוחלשת.

12/02/2020
09:00-10:30
לפרטים נוספים

סדנאות פברואר יוצא מן הכלל

סדנאות פברואר יוצא מן הכלל

המדריכים יעברו סדנה של פעילות חברתית, במהלכה יתנסו בפעילויות שונות תוך כדי התמודדות עם מוגבלויות כדוגמת: עבודה הדורשת שיתוף פעולה כאשר אחד מחברי הצוות בקבוצה מתמודד עם מוגבלות מסוימת: חירשות, עיוורות וכ'. במהלך החודש הקרוב ולאורך השנה יעבירו המדריכים את הפעילות הנ"ל לילדים ולבני הנוער עצמם ובכך יחשפו אותם להתמודדות עם לקויות שונות ובדרך בה נכון להתמודד עם מוגבלות בשגרה.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

מ.א גלבוע
מ.א גלבועIsrael