דימונה – מרכז קהילתי דימונה

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

32 אירועים קודמים

23/02/2022
20:30-22:00
לפרטים נוספים

קפה שווה לי

קפה שווה לי

לערב אחד קסום בחודש פברואר, המרכז לגיל הרך יהפוך ל"בית קפה" שאליו יבואו אנשים שונים מהקהילה, עם ובלי מוגבלות/צרכים מיוחדים, להזמין קפה, לאכול עוגה ו... להתערבב, להכיר, לדבר ולהתחבר בקפה " "Shave-Li סביב שולחנות קטנים עם מפות משובצות, קפה עוגה ופטפוט.

זמן איכות יחד

זמן איכות יחד

סדנאות קרמיקה להורים וילדים עם צרכים מיוחדים בסדנה נכין יחד יצירה שימושית משותפת, ונהנה מחויה ייחודית שתעצים ותעשיר את הקשר בינכם לבין ילדכם. הסדנה מיועדת לילדים בגילאי 10-4

21/02/2022
19:00-20:30
לפרטים נוספים

סיפור של אלוף

סיפור של אלוף

נבבה מספר את סיפור חייו המרתקים ויוצאי הדופן. ההרצאה עוסקת בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, בכוח רצון ובביטחון עצמי. סיפורו של רץ מרתון עיוור מלידה, המספר על ניצחון הרוח על מגבלותיו הגופניות, על התעלות הנשמה ועל ניצחון כוח הרצון נגד כל הסיכויים. בזה הוא אמנם עיוור, אך הוא רואה הכול, מרגיש הכול ומספר בהומור, ברגישות ובתבונה את מסע חייו המופלא, שבו אין בלתי אפשרי, אין בלתי מושג, הכול תלוי ברוח, בכוח הרצון ובאמונה.  

16/02/2022
19:30-21:00
לפרטים נוספים

טד-רואר יוצא מן הכלל

טד-רואר יוצא מן הכלל

המרכז לגיל הרך שמחים להציג- ערב בסגנון הרצאות טד! בואו לשמוע 5-4 הרצאות קצרות של 15-10 דקות להרצאה, אותן יעבירו ילד/ים/בני נוער עם מוגבלות/לקות . בהרצאות נקבל הזדמנות להכיר את הלקות/ המגבלה ממקור ראשון ומזווית חדשה ועוצמתית.

16/02/2022
11:00-12:30
לפרטים נוספים

הטורט ואני

הטורט ואני

אביתר לרנר בן ה 18- ,שמתמודד עם תסמונת טורט, זכה להצקות וגינויים בעת שנסע באוטובוס מתל אביב לביתו שבצפון, החליט לשתף את חווייתו בפייסבוק ומאז הפך לסמל במאבק בבריונות כלפי אנשים עם צרכים מיוחדים. אביתר מרצה על סיפור חייו, כיצד התמודד עם החברה בישראל ועוזר להבין מה היא תסמונת טורט.

לקחת נשימה ולעצור!

לקחת נשימה ולעצור!

פעילויות בסימן הצדעה להורים לילדים עם צרכים מיוחדים. סדנאות קרמיקה להורים וילדים עם צרכים מיוחדים מזמינים אתכם ההורים שתמיד בחזית עבור ילדכם, לקחת רגע לעצמכם ולהנות מערב מיוחד עבורכם. בערב זה תהנו מסדנת אומנות וקרמיקה, כיבוד עשיר וניקוי ראש.

13/02/2022
16:30-17:30
לפרטים נוספים

מול כולם

מול כולם

מיכאל הוא ילד שסובל מתסמונת "טורט", תסמונת שגורמת לו להשמיע קולות מוזרים ללא שליטה. כל חייו למד בחינוך ביתי עם אמו, אבל השנה הוא נאלץ לראשונה להתחיל ללמוד בבית ספר עם ילדים "רגילים". חלק מהילדים צוחקים עליו ומציקים לו, אבל בזכות ילד אחד שמאמין בו ומקבל אותו כפי שהוא, מצליח מיכאל לזכות באהדת כולם. בזכות אימו התומכת, החבר החדש שרכש והרעב הגדול שלו להצליח, מצליח מיכאל ללמד את כולם שהשונות של כל אחד מאיתנו רק עושה אותנו מיוחדים. כי מי שרוצה להיות "רגיל" – מפסיד!

02/02/2022 - 24/02/2022 לפרטים נוספים

בנצי הפיל

בנצי הפיל

"בנצי" הוא פיל צבעוני, שחי בתוך עדר של פילים אפורים. בהתאם לצבעים העליזים שלו, בנצי הוא גם מצחיק ושמח. כל הפילים מאוד אוהבים להיות בחברתו, אבל הוא מרגיש שונה ומנסה להידמות לשאר הפילים. לשם כך הוא מתרחק מהעדר ומחפש דרך לצבוע את עצמו באפור, שלא יזהו את השוני שלו. במהלך חודש פברואר יחולק לגני הילדים בתכנית "ניצנים" הספר "בנצי הפיל". יחד עם הספר יקבלו הילדים יצירה בנושא וידונו על השונה והמיוחד וקבלת האחר.

01/02/2022 - 28/02/2022 לפרטים נוספים

הצלצול הוא בשבילם

הצלצול הוא בשבילם

"כנפיים של קרמבו" ובני עקיבא מפעילים את תיכוני העיר במהלך חודש פברואר יקיימו תנועות וארגוני הנוער, הפסקות פעילות בתיכונים בעיר. במהלך ההפסקות יחוו התלמידים תחנות שונות, אשר מדמות מוגבלות כלשהי. מטרת הפעילות הנה עידוד שיח והעלאת מודעות אצל בני הנוער בעיר.

03/03/2021
20:00-21:30
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

27/02/2020
09:30-10:30
לפרטים נוספים

הפסקה פעילה

הפסקה פעילה

הפסקה פעילה בבי"ס זינמן  בסימן נגישות הפעילות בהובלת כיתת החינוך המיוחד בבית הספר, שבט "יובל" מבני עקיבא וארגון הנוער "כנפיים של קרמבו"

24/02/2020
17:00-19:00
לפרטים נוספים

העלם על פי אלון

העלם על פי אלון

"אני ילד אוטיסט שמתמחה במדעים ואוהב עפיפונים " זהו חלק מן המכתב של אלון גיבור ההצגה "העולם על פי אלון", המגוללת את סיפורו של ילד מקסים שונה ומיוחד המאובחן כאוטיסט ומלמד אותנו הקהל, כמה שיעורים חשובים לחיים. אלון  עוזב את הפנימייה בה הא מתגורר ומגיע הביתה שבועיים לפני תום החופש הגדול כדי להתכונן לעלייה לכיתה ה' בבית ספר רגיל בשכונתו. המפגש בין אלון לסביבה החדשה הוא מפגש טעון, מרגש, משעשע, ולעתים בלתי אפשרי המציג מראה מול הקהל. ככל שמתמקדת ההצגה, מוצא את עצמו הצופה, מתאהב ונקשר לדמותו של אלון ומצליח למצוא את הפתח ל"חומה" הקיימת בין עולמו לעולמינו אנו.

23/02/2020
09:30-10:30
לפרטים נוספים

הפסקה פעילה

הפסקה פעילה

הפסקה פעילה בבי"ס התיכון ליהמן בסימן נגישות הפעילות בהובלת כיתת החינוך המיוחד בבית הספר, שבט "יובל" מבני עקיבא וארגון הנוער "כנפיים של קרמבו"

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

הרצל פינת הנשיא
דימונהIsrael