כפר כנא – מרכז קהילתי כפר כנא

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

23 אירועים קודמים

הפיל שרצה להיות הכי

הפיל שרצה להיות הכי

שעת סיפור - הפיל שרצה להיות הכי - מאת פאול קור. הסיפור עוסק בפיל צעיר שחש דכדוך כיוון שצבעו האפור לא מצא-חן בעיניו. ציפור שפגש הסבירה לו כי הצבע האפור הוא המתאים ביותר לפילים, אולם דבריה לא שכנעו אותו. הפיל רצה, במקום צבעו, להיות צבעוני.

23/02/2020
18:00-19:30
לפרטים נוספים

הגיבור מהסיפורים

הגיבור מהסיפורים

רונן, השחקן המוכר מתוכנית הטלוויזיה המצליחה "ספר לי סיפור" ומהקלטות האהובות לילדים במופע מוסיקלי מקסים, בעקבות הסיפורים האהובים... רונן מקנא בגיבורי הסיפורים עליהם מספר לילדים, הוא מחליט להיות גיבור מסיפור או אגדה בעצמו. כשהוא מנסה להיות גיבור הוא מגלה שזה לא כזה פשוט כמו שחשב. במהלך המופע הוא מפגיש את הילדים עם סיפורים ואגדות וממחיז בעזרת הצופים סיפורים ושירים ומגיע למסקנה שכל אחד מאיתנו הוא הגיבור האמיתי של סיפור חייו...ושאין צורך להיות מישהו אחר - אלה אתה עצמך!

17/02/2020
12:00-13:30
לפרטים נוספים

בוא נהיה חברים

בוא נהיה חברים

"בואו נהייה חברים" ארנב, דב וסנאי - אלו הם גיבורי ההצגה. הצגה אינטראקטיבית בין צוות השחקנים, הבובות והילדים. ארנב סגור, ביישן, חושש ואינו מאמין בסביבה. הדב והסנאי מנסים למצוא, בדרכים יצירתיות,  פתרונות שיובילו את הארנב לתובנות שונות מאלו שבהם הוא מאמין. הם מבקשים לפתוח אותו אל העולם. להראות לו את הטוב הקיים בו. מבקשים שהוא יהיה שייך. במסע המשותף הן לגיבורי ההצגה כמו גם לצופים, מוטמעים ערכי החברות, הנאמנות, האמון והאהה לה כולנו מייחלים וזקוקים.  האם יצליחו הדב והסנאי להגיע אל ליבו של הארנב? האם הארנב יהיה מוכן לשנות את דרכו והתנהלותו בעולם כפי שהכיר? הצגת בובות, שחקנים, שירים והפעלה. 

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

כפר כמא
כפר כמאIsrael