בית שאן – מרכז קהילתי בית שאן

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

24 אירועים קודמים

27/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לא שומר בבטן

לא שומר בבטן

הרצאתו של אודי פרבר  המעניקה הצצה לעולמו של נער מתבגר, הנאבק להתמודד עם שקיעתה הכואבת של אמו אל מצולות משבר נפשי עמוק, ואשר מצליח למצוא כוחות להיפתח מחדש את העולם ולחזור הביתה במסע של החלמה ותיקון. תכנית ״עמיתים לבוגרים״, של החברה למתנ״סים ומשרד הבריאות, פועלת ברחבי הארץ להחלמה נפשית בתמיכה חברתית, באמצעות השתלבות מתמודדים עם מגבלה נפשית בפעילויות פנאי, חברה, מעורבות והתנדבות, הפתוחות לקהילה הרחבה.

21/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

סיפור חייה

סיפור חייה

אליס מילר מספרת בהרצאה את סיפור חייה. סיפורה מלא העוצמה של אליס מילר שזור באירועים הלקוחים כמו מסרט הרפתקאות, ביניהם: קריאת תיגר על סטטוס קוו חברתי, התמודדות עם מחלה קשה, הקמת ריזורט בהימלאיה, התמודדות עם איתני הטבע בתנאי ספר, לידת בתה על גדת נהר בהודו, התמודדות עם שיטפון שכמעט לקח לה הכל, וחזרה הביתה, לחיק קהילתה בגליל. אליס מביאה בהרצאתה את עוצמתה הפנימית המהווה נר לחייה ומעוררת השראה להתחבר ללב וללכת בעקבות החלומות ללא פחד ומורא.

02/02/2022
17:30-18:30
לפרטים נוספים

מושלמת

מושלמת

תכלת היא ילדה ככל הילדים. בגן עם הילדים היא משחקת, ובבית שרה וצוחקת. הבוקר היא מתכוננת ליום ספורט בפארק ותוך כך היא מספרת לאביה בעצב, על בעיה שמציקה לה בגן. אבא כמובן מנסה לעזור, אבל את הפתרון האמיתי מספקים דווקא החברים שמקבלים אותה כשווה בין שווים למרות...שהיא מרותקת לכיסא גלגלים.

14/02/2021
19:00-20:45
לפרטים נוספים

מודי

מודי

סרט המספר את סיפורה האמיתי של הציירת מוד לואיס אשר סבלה מדלקת מפרקים, גורשה מביתה בידי אחיה ואולצה לחיות לצד סוחר דגים אלים שהפך לבן זוגה.

03/02/2021
20:30-22:00
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

23/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

תגידו כן

תגידו כן

ביום אחד השתנו חייה של ברכה פישל מאישה פעילה וספורטיבית הפכה למשותקת המרותקת לכסא גלגלים, אבל היא איננה שקעה בדיכאון, למדה לצייר בעזרת הפה והיום מציגה תערוכות בארץ ובעולם. תערוכת הציורים שלה תוצג במקום במהלך חודש פברואר.

11/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

היו היה ילד

היו היה ילד

רון, ילד מלא תבונה וקסם, סובל משיתוק מוחין שמגביל את התנועה שלו יותר ויותר. וכאילו לא די בכך, רון גדל לצד שני אחים בריאים, אחד מהם הוא אחיו התאום שמסוגל לרוץ ולשחק כדורגל. הוריו האוהבים עושים מאמצים כבירים לדאוג לצרכיו, לשמור על הלכידות המשפחתית, לגדל שלושה ילדים שמחים בחלקם, למרות הפערים הבלתי נסבלים ביניהם. הסרט מלווה את ההתמודדות היומיומית של רון ומשפחתו עם הפגיעה ואת הנסיעה של רון עם הוריו לארצות הברית, שם הוא עובר ניתוח מורכב שימנע הידרדרות במצבו. בכל אלה נחשפים הגישות השונות לחיים והמתחים הבלתי נמנעים שמלווים הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, וכן תעצומות הנפש שאנשים מגייסים...

05/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

תובנות מתוך הסודות ששינו את חיי – שי קאופמן

תובנות מתוך הסודות ששינו את חיי – שי קאופמן

אני בוחר לחשוף את עצמי במקומות הכואבים ביותר, מתוך אמונה שדרך השיתוף נייצר רשת חברתית תומכת, מכילה ומאפשרת. עד לפני 9 שנים חייתי חיים רגילים, נשוי אב ל 4 ילדים ומנהל בכיר בשוק המזון, ניהלתי עובדים רבים ומחזור מכירות של מיליונים . אך מתחת לפני השטח התרחשו דברים שונים. קרוב ל-40 שנה חייתי עם סודות גדולים ואפלים. גדלתי בבית חרדי ליטאי, חוויתי טראומות משמעותיות בילדות והאחרונה שבהן התמודדות עם מחלת הסרטן לפני כעשור, שהעירה שדים ישנים. בעקבות המחלה חוויתי שרשרת של אירועים ותהפוכות נפש שהסתיימו באשפוז חריג ורצוף של כשנה וחצי. בזמן האשפוז קרה משהו, שגרם לי להתחיל לדבר.

02/02/2020
20:00-22:00
לפרטים נוספים

תושבים ללא גבולות – ערב TED

תושבים ללא גבולות – ערב TED

ערב בו ירצו 4 תושבי בית שאן בתחומי רכים מיוחדים שונים. 1. משלחת "כנפיים של קרמבו לפולין" 2. לקויות למידה. 3. פעילות סניף איל"ן בבית שאן. 4. ריפוי בעיסוק. לאחר מכן- יתקיימו שולחנות עגולים בנושאים שונים שחשוב לקדם בעיר. כגון: הנגשה, שילוב באירועי תרבות ופנאי, דיור קהילתי, ועוד...

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

שדרות הארבעה 50
בית שאןIsrael