ירושלים – מרכז קהילתי בנימין

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

17 אירועים קודמים

27/02/2023
20:30-23:00
לפרטים נוספים

כח האיזון פרויקט מחול משולב לאנשים עם וללא מוגבלות

כח האיזון פרויקט מחול משולב לאנשים עם וללא מוגבלות

מופע, שיחה עם האמנים וסדנת התנסות המעודדת דיאלוג ושיתוף יצירתי דרך תנועה, בין אנשים עם וללא מוגבלות. בהפעלת ורטיגו כח האיזון. ורטיגו כח האיזון הוא מרכז למחול משולב של שיתוף יצירתי דרך תנועה, בין אנשים עם וללא מוגבלות. למרכז רפרטואר יצירות מחול משולב המציגות בארץ ובעולם, כמו גם השתלמויות מקצועיות לרקדנים ולמורים למחול ותכניות שנתיות במגוון גופים וארגונים. ורטיגו כח האיזון הינו גוף השייך לעמותת ורטיגו למחול. רקדנים יוצרים – טלי ורטהיים וחי כהן: מורים למחול, מקימי ומנהלי ורטיגו כח האיזון, עובדים במודל ייחודי שבו צוות המנחים הינו צוות משולב .

13/02/2023
20:00-21:45
לפרטים נוספים

פדות מכוונת למעלה

פדות מכוונת למעלה

נמוכת קומה שמחוללת שינוי, במופע של תובנות וכלים לחיים בהומור ורגש אחרי שכבשה מאות במות בארץ ובעולם, עכשיו היא איתנו! על חלום אחד להיות מורה מול ה"בלתי אפשרי" של הסביבה. עם תובנות וכלים מעשיים לכל החיים. תצחקו. תחכימו. תאמינו שזה אפשרי.

07/02/2023
18:00-19:30
לפרטים נוספים

החברים של אור

החברים של אור

ההצגה מספרת על שני החברים הטובים של אור, טיפי ואוטי. אוטי מתמודד עם אוטיזם, וטיפי לא כל כך מצליחה להבין אותו. מה קורה כשאור מפגישה ביניהם? סיפור על קבלת השונה, בשפה שילדים יכולים להתחבר אליה. הצגת ילדים מלמדת ומשעשעת מלווה בבובות ושירים אור  על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה. לוקחת חלק במכינת דרור בשדרות,  

01/02/2023
20:30-22:30
לפרטים נוספים

הבן שלי אח שלו

הבן שלי אח שלו

הקרנת הסרט הדוקומנטרי "הבן שלי אח שלו" ובסיומו יוצרת הסרט חגית רון רבינוביץ בהרצאה המאירה את מקומם של  גיבורי המשנה במשפחות מיוחדות – האחים המיוחדים שהם אחים  לילדים עם צרכים מיוחדים.  

מה כבר ביקשתי?

מה כבר ביקשתי?

ההצגה מספרת על אם המגדלת את שתי בנותיה: נוי בת ה-18, נערה בעלת צרכים מיוחדים, ועדן, בת ה-15, בשבוע בו עברו דירה לישוב חדש. ההצגה נוגעת ביומיום ובקשיים של ה"משפחה המיוחדת", של התמודדות האחים המיוחדים, בגילוי והסתרה של ההתמודדויות בתוך ומחוץ למשפחה, בתום ההצגה עולות השחקניות (אורנה ויפעת) וחושפות את הסיפור האישי שלהן והנגיעה שלהן לנושא ההצגה, ומנהלות שיחה עם הקהל על הנושאים שהציפה ההצגה.

אם אנחנו כבר כאן אז למה לא ליהנות מזה?

אם אנחנו כבר כאן אז למה לא ליהנות מזה?

אורנה ויפעת, אמהות לילדים עם צרכים מיוחדים, מספרות את הסיפורים האישיים שלהן. במופע הן שרות, משחקות ומדברות על הכל:  על הפרידה מהמון תקוות וחלומות שהיו להן, על שינוי הרגלי המשפחה ודרך החיים, על אמונה וכאב, ובעיקר על ההחלטה כי מתוך הקושי שנחת עליהן הן בוחרות לצמוח ולשמוח. המופע כולו בליווי מוסיקלי, הועלה כבר כמאתיים פעם ברחבי הארץ, מקבל תגובות נפלאות ולא משאיר אף צופה אדיש!

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

מזרח בנימין פסגות
ירושליםIsrael