יקנעם – מרכז קהילתי יקנעם

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

11 אירועים קודמים

יש לי שאלה

יש לי שאלה

סליחה על השאלה - אתם שואלים, מתמודדי הנפש עונים. הזדמנות לשאול מתמודדי נפש, שאלות שלא העזתם לשאול! שילחו לנו שאלות לכתובת shiran@yokneam.matnasim.co.il  ונעביר אותן למתמודדים המלווים ע"י עמותת שחרות, שיענו בכתב ונפרסם את תשובותיהם. את השאלות ניתן לשלוח עד לתאריך 28.2.22 .

12/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

הנה אנחנו

הנה אנחנו

אהרון מקדיש את חייו לטיפול בבנו אורי, נער בעל צרכים מיוחדים, ולהגנה עליו מהעולם שבחוץ. אבל כעת, כשאורי מתבגר, נראה שהוא הגיע לגיל שבו כדאי שיעבור לגור בסביבה המתאימה לאנשים עם צרכים דומים לשלו. אהרון מרגיש שאורי אינו מוכן לפרידה ולוקח את אורי למסע שישנה את חיי שניהם, ויגרום לאהרון להכיר טוב יותר את בנו ואת עצמו. מאת במאי הסרט “כנפיים שבורות”, ותסריטאית הסדרה “על הספקטרום”. במאי: ניר ברגמן שחקנים: שי אביבי, נועם אימבר, סמדר וולפמן (94 דק’, עברית; כתוביות בעברית) זוכה 4 פרסי אופיר לבמאי, לסרט, לשחקן הראשי ולשחקן המשנה הטובים ביותר.

12/02/2020
19:30-21:45
לפרטים נוספים

אמא לא משוגעת

אמא לא משוגעת

כבר בפגישתם השנייה לקחה אמירה את מיכאל אל המטפל שלה, כדי שיסביר לו על מצבה הנפשי. מיכאל לא נבהל. היום יש להם ארבעה ילדים והם חיים על הקצה. מיכאל מכיר היטב את הדרך אל חדר המיון ואל המחלקה הפסיכיאטרית. אמירה מחליטה להפסיק להסתיר את מחלת הנפש שלה ("הפרעת אישיות גבולית") ולחשוף את מצבה בפני הקהילה. כאישה דתייה, היא מוצאת גם שהמגבלות ההלכתיות מקשות עליה, מה שדוחף אותה ללכת וללמוד כדי לקדם שינוי תודעה ביחסם של הרבנים ופוסקי ההלכה אל המתמודדים עם מצוקות נפשיות. הסרט מלווה את אמירה במאבק הדרמטי להישאר בחיים, לגדל את הילדים ולבחון את השאלה – מה זה...

14/02/2019
19:00-20:45
לפרטים נוספים

שני עולמות

שני עולמות

אמנון דמתי הוא רקדן חרש, ממייסדי וסולני להקת "קול ודממה". ג'יל דמתי-פיינגולד היא בעלת רקע בהתעמלות מכשירים ובלט מים. באמצעות קטעי ריקוד ופנטומימה מציגים הרקדנים שני עולמות ושני סגנונות שונים. הדיאלוג התנועתי בין השניים יוצר שפת מחול ייחודית. המופע מלווה בשפת סימנים של ג'יל ואפשרי גם באנגלית או ערבית. אורך המופע כ – 45 – 60 דקות ומתאים לכל סוגי הקהלים וגילאים. רעיונות לדיון הכנה ועיבוד ניתן למצוא באתר סל תרבות.  

05/02/2019
19:00-20:30
לפרטים נוספים

ההצגה של חיי

ההצגה של חיי

מיזם של התיאטרון הקהילתי. שחקן בתיאטרון הקהילתי וחבר בתוכנית "עמיתים" של המתנ"ס והחברה למתנסים, יספר לחבריו על השתלבותו בקבוצת התיאטרון הקהילתי ועל המשמעות שנתנה לחייו – שיח פתוח.

03/02/2019 - 25/02/2019 לפרטים נוספים

תערוכה "סיפורי פנים"

תערוכה "סיפורי פנים"

תערוכת צילומים וציורים של קבוצת "רעים" (קבוצת נוער על הרצף האוטיסטי – תסמונת אספרגר) מתנ"ס יקנעם והחברה למתנסים, המשתתפים בתהליך ממושך מספרים על זהותם, ועוסקים בשאלות: מי אני? מה הם חלומותיי? הרגשותיי ורגישותי? מה זה להיות אוטיסט בשבילי? שיאו של התהליך הינו הצגת התערוכה.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

האלונים 45
יקנעםIsrael