ירוחם – מרכז קהילתי – ירוחם

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

16 אירועים קודמים

20/02/2022
17:00-18:00
לפרטים נוספים

מושלמת

מושלמת

תכלת היא ילדה ככל הילדים. בגן עם הילדים היא משחקת, ובבית שרה וצוחקת. הבוקר היא מתכוננת ליום ספורט בפארק ותוך כך היא מספרת לאביה בעצב, על בעיה שמציקה לה בגן. אבא כמובן מנסה לעזור, אבל את הפתרון האמיתי מספקים דווקא החברים שמקבלים אותה כשווה בין שווים למרות...שהיא מרותקת לכיסא גלגלים.

03/03/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

20/02/2020
17:00-18:00
לפרטים נוספים

מחפשים את אסנת

מחפשים את אסנת

יונה קנול מספר את הספר "מחפשים את אסנת" סיפור בתמונות וטקסט על ילדה מקסימה  הלוקה בתסמונת דאון. הספר מרחיב בתיאור ניכור הילדים בשיכון והבדידות הגדולה שבה נמצאת אסנת המשחקת רק עם חיה וחברו.

18/02/2020
17:00-18:30
לפרטים נוספים

חלום של ירח

חלום של ירח

הצצה לעולם של "לוקה בפיגור" אשר גם לו – בדרכו שלו יש מה להגיד עלינו כחברה, עם עולם מושגים רחב, מעניין ומלא הומור. מפגש מרתק בין הודיה, מתנדבת דתייה שמגיעה להוסטל של לוקים בפיגור, לבין אשר, דייר בהוסטל, שנשאר לבד בערב חג החנוכה וממתין למשפחתו שאיתה ידליק את הנר הראשון. מפגש בין שני עולמות שונים אחד מהשני בתכלית, אשר מוביל לדיאלוג שבו מתקיימות משאלות לב, חלומות, רצונות ומאוויים של אדם שרוצה להתגשם ולחיות ככל אדם. פה מתחיל מסע מרתק אל נבכי נשמתו של אשר המרשה למישהו, בפעם הראשונה בחייו, להיכנס ולהכיר מקרוב עולם מלא תוכן, הקשבה, אנושיות ורגישות. הודיה מגלה...

10/02/2020
16:30-18:00
לפרטים נוספים

מר זוטא ועץ התפוחים

מר זוטא ועץ התפוחים

שעת סיפור עם רחל לאור. למר זוטא יש עץ תפוחים יבש ומצומק שאינו מוכן לפַנות את מקומו בגינה. כאשר מר זוטא מחליט לטפח סביבו פרחים וירקות, גם העץ מתעורר לחיים. סיפור על נטיעה ועל החשיבות של הסתכלות במה שיש בקנקן, ולא במראהו החיצוני.

06/02/2020
17:00-18:30
לפרטים נוספים

רוני צוחקת

רוני צוחקת

שעת סיפור בספרייה - רוני צוחקת. מאץ ג'ין וויליס וטוני רוס. מספרת אלונה גלייזר. רוני צוחקת ושרה. היא מסתובבת בסחרחרה, רוקדת עם סבא, רוכבת על הכתפיים של אבא. לפעמים היא שמחה ולפעמים היא עצובה. לפעמים היא מצליחה במה שהיא עושה , ולפעמים לא. לכאורה, אין שום הבדל בין רוני לבין ילדים אחרים... רוני צוחקת הוא ספר מדהים בבחירה הפשוטה והמדויקת של מילים וציורים, המתארים את אחד הנושאים המורכבים המלווים אותנו כל חיינו. האומנם אין שום הבדל בין רוני לבין רוב הילדים שאנחנו מכירים? ואם כן, איזו משמעות יש להבדל הזה בחייה של רוני - אם בכלל?!

02/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

בואו וגלו עולם

בואו וגלו עולם

ערב הרצאות בסגנון טד - בואו וגלו עולם על ילדים והורים התמודדות ואתגרים על קבלה אהבה והזדמנות שווה. מרצים: נירית לשם, איציק ינאי, בתאל ממן, ירון בנישו, מירב בטיטו.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

צבי בורנשטיין 918
ירוחםIsrael