יבנה – מרכז קהילתי ליפקין שחק

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

44 אירועים קודמים

24/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

להצליח בלי לזוז

להצליח בלי לזוז

אלכס פרידמן: ”בחיים יש רק שתי אפשרויות, לבכות או להילחם. היתרון בלהילחם זו האפשרות לנצח” אלכס פרידמן יוצא למסע ברחבי הארץ והעולם. פרידמן המרותק לכיסא גלגלים לאור מחלת ניוון שרירים קשה, הצליח ללא משאבים כספיים, ללא אג’נדה פוליטית ובלי יכולת פיזית – למעט אצבע אחת, לנצח את נבואת הרופאים שלא ישרוד עד גיל שלוש, לחיות חיים מלאים ולהוביל מהפכה ביחס לאנשים עם מוגבלות בישראל. בהרצאה מרגשת, מעוררת השראה ומלאת הומור, הוא מציג סיפור חיים אישי מופלא, על סף הבלתי יאמן, מספר על חוויות מילדותו ומהתקופה שבה היה מרותק במשך שלוש שנים למיטה, על מאבק הנכים שהוביל וההישג הגדול ביותר שלו – לחיות.

01/02/2022
09:00-10:30
לפרטים נוספים

תודה על התשובה

תודה על התשובה

פאנל המשלב נציגי העירייה ומתנ"ס יחד עם הורים לילדים מוגבלים. מטרת האירוע - התמודדות עם סטיגמות בנוגע לאנשים עם מוגבלות, באמצעות שיח שוויוני, הדדי ומקרב לבבות. הפאנל יועבר ע"י מנחה ובסגנון תכנית הטלוויזיה "סליחה על השאלה". האירוע יתועד ויערך לסרט.

13/02/2020
11:00-12:30
לפרטים נוספים

סיפור אישי – ד"ר מורדי בן חמו

סיפור אישי – ד"ר מורדי בן חמו

סיפור לא שגרתי על בחור לא שגרתי... ההומלס שהתדרדר עד לדוקטורט - ד"ר מורדי בן חמו מחבר הספר אוטיזם קוסקוס ורוק&רול. מרדכי בן חמו ספג אלימות מהוריו בילדותו וברח מהבית. הוא התגורר ברחובות פריז, אך בזכות מורים שהאמינו בו הוא הצליח להגיע עד לאוניברסיטת סורבון. לבסוף, בחר ללכת עם הלב - וללמד מוזיקה.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

השייטים 5
יבנהIsrael