נחל שורק – מרכז קהילתי נחל שורק

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

13 אירועים קודמים

12/02/2023
20:00-21:45
לפרטים נוספים

מאפלה לאורה

מאפלה לאורה

מופע משפחתי משותף להחלמה – על כאב וצמיחה, תהומות נפש ותקווה, רגעי ייאוש ותפילה. מופע מוזיקאלי מרגש של אמא אורה המתמודדת עם דיכאון עמוק ושני בניה. בשיתוף עמיתים.

מחליפים מבט

מחליפים מבט

מיזם ארצי בו א.נשים עם מוגבלות יקחו חלק בסדר יומם של בכירים ובכירות במשק הציבורי והפרטי בישראל. המטרה המרכזית היא לייצר אפשרות לשמוע ולהשמיע במפגש אמיתי בו יהיה ניתן לדון ולהעלות סוגיות אשר קשורות לא.נשים עם מגבלה בחברה שלנו- החל מנגישות, דרך השתלבות וכלה בלקיחת חלק אקטיבי בעשייה עתידית.

פדות מכוונת למעלה

פדות מכוונת למעלה

גמדה שמחוללת שינוי, במופע של תובנות וכלים לחיים בהומור ורגש אחרי שכבשה מאות במות בארץ ובעולם, עכשיו היא איתנו! על חלום אחד להיות מורה מול ה"בלתי אפשרי" של הסביבה. עם תובנות וכלים מעשיים לכל החיים. תצחקו. תחכימו. תאמינו שזה אפשרי.

12/02/2022
20:30-22:30
לפרטים נוספים

גיבורי על

גיבורי על

שמעון פריינטה, לוחם והרפתקן נועז נושא על גבו רגשות אשם קשים חי בצל הטראומה ומאז אינו מוצא מנוח. פריינטה, שהיה מפקד היחידה האלפיניסטית בצבא, מחליט לקחת חמישה נכים משותקים, רכובים על כסאות גלגלים ולהעלות אותם אל ראש רכס האנאפורנה שבהרי ההימלאיה, מסע שלא נעשה כמותו מעולם. מסע בו פוגש כל אחד מהמשתתפים את עצמו במצבים שהם מעבר לקצה גבול היכולת. במאי הסרט שנפצע קשה באותו קרב בלבנון מלווה את המסע ומנסה לפצח את הכספת הנקראת שמעון פריינטה, ולפענח את הקשר בין ההחלטה לצאת למסע לבין הקרב הארור בלבנון מלפני 40 שנה. סרטו של ילון גורביץ. קישור לטריילר הסרט

03/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

להקת רוח חדשה

להקת רוח חדשה

להקת 'רוח חדשה' מונה שבעה חברי צוות, חמישה מתוכם הם בעלי צרכים מיוחדים והיא מהווה מקום מפגש משמעותי, חברתי, מעצים ומוזיקלי לאוכלוסיות המיוחדות, ובנוסף עוסקת בשינוי הצורה בה נתפסת אוכלוסיית בעלי הצרכים המיוחדים בציבור. במסגרת הופעות הלהקה, הצופים נחשפים לייחודיות ולחזקות של האוכלוסיות המיוחדות בכלל, ושל חברי 'רוח חדשה' בפרט.

01/02/2021
20:30-22:00
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

08/02/2020
20:00-22:00
לפרטים נוספים

שרוכים

שרוכים

כשאמו של גדי דבר עם מוגבלות שיכלית התפתחותית נהרגה בתאונת דרכים, הוא נאלץ לעבור לגור זמנית עם אביו אף כי רוב חייהם לא היה קשר ביניהם. לפני ההקרנה יתקיים מפגש עם במאי הסרט ינקול גולווסר

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

נחל שורק
נחל שורקIsrael