עמק המעיינות – מרכז קהילתי עמק המעיינות

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

15 אירועים קודמים

16/02/2021
20:30-22:30
לפרטים נוספים

את לי לילה

את לי לילה

את לי לילה הוא סרט דרמה ישראלית בכיכובן של לירון בן-שלוש ודאנה איבגי. בוים על ידי אסף קורמן ונכתב על ידי לירון בן-שלוש . עלילת הסרט מתרחשת בחיפה ובמרכזה גיבורת הסרט אשר מנסה להתמודד עם גידול אחותה הסובלת ממוגבלות שכלית התפתחותית והניסיון לתמרן בין גידול האחות לבין רומן אשר מתפתח לה במקביל עם מורה להתעמלות בבית הספר שבו היא עובדת. בתום הסרט  יתקיים מפגש עם לירון בן שלוש - שחקנית ותסריטאית.

03/02/2021
20:30-22:00
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

12/02/2020
18:00-20:00
לפרטים נוספים

בא מן השתיקה

בא מן השתיקה

בא מן השתיקה – הצגה אחרת. על הבמה יככבו נערות ונערים מבית שאן ומעמק המעיינות מכיתות ט - יב שלומדים תיאטרון בסטודיו "על הבמה " אצל הבמאי והיוצר עידו וייס. ההצגה היא שיתוף פעולה פורה של סטודיו על הבמה עם מתנ"ס עמק המעיינות, ענת רגב – יו"ר אקים ודני פירדמן היזם והמפיק והיא פעילות השיא של חודש קבלת האחר ושל כנס אומנויות הבמה לקבוצות עם צרכים מיוחדים שיתקיים במרכז עידן.  

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

עמק המעיינות
עמק המעיינותIsrael