קדימה צורן – מרכז קהילתי קדימה צורן

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

7 אירועים קודמים

16/02/2022
11:00-12:30
לפרטים נוספים

מסע ההחלמה שלי

מסע ההחלמה שלי

הרצאה של עודד בהירי, מרצה ויועץ בתוכנית "עמיתים לזכויות " על המחלה ובעיקר תהליך ההחלמה והשירות שהוא נותן היום למתמודדים, משפחות ולקהל הרחב כחלק מהנגשת זכויות וניפוץ סטיגמה. "עמיתים לבוגרים" הנה תוכנית ארצית מטעם משרד הבריאות והחברה למתנ"סים הפועלת לקידום החלמה של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית באמצעות השתלבותם בפעילויות פנאי, חברה והתנדבות בקהילה. כל זאת לצד העלאת מודעות ושינוי סטיגמה בבריאות הנפש. "עמיתים לזכויות" אף היא תוכנית מטעם משרד הבריאות והחברה למתנ"סים המנגישה ומעודדת מיצוי זכויות למתמודדים ומשפחותיהם

27/02/2020
17:30-18:30
לפרטים נוספים

מושלמת

מושלמת

תכלת היא ילדה ככל הילדים. בגן עם הילדים היא משחקת, ובבית שרה וצוחקת. הבוקר היא מתכוננת ליום ספורט בפארק ותוך כך היא מספרת לאביה בעצב, על בעיה שמציקה לה בגן. אבא כמובן מנסה לעזור, אבל את הפתרון האמיתי מספקים דווקא החברים שמקבלים אותה כשווה בין שווים למרות...שהיא מרותקת לכיסא גלגלים.

13/02/2020
17:30-18:30
לפרטים נוספים

האביב של חפרפר

האביב של חפרפר

שעת סיפור יוצאת דופן המשלבת הקרנה אינטראקטיבית, תיאטרון בובות ושחקנית, המחברת את הילדים אל עולם הספרות הקלאסית והעכשווית בדרך חוויתית ומשתפת. הסיפור שיוצג הוא עיבוד בהשראת "הרוח בערבי הנחל" מאת קנת גרהם. מה קורה כשלחפרפר קטן נמאס לחיות במחילה? סיפור שמתחיל בניקיון הבית, מתפתח לשיר הלל לטבע ולידידות ולמפגש עם בעלי חיים חברים נוספים. הצגה מונגשת במסגרת מיזם "מקומות שמורים" המנגיש הצגות וארועים לילדים עם אוטיזם

06/02/2020
20:00-22:00
לפרטים נוספים

מחיר החיים

מחיר החיים

אנני וג׳ון מרותקים לכיסאות גלגלים. הם עצמאיים, יפים, שנונים - אבל מישהו צריך לטפל בהם. אדי וג׳ס רוצים לטפל בהם. אדי היה נשוי לאנני פעם. הוא חוזר אליה כדי לכפר על חטא, ומגלה שהאשה העצובה והקשה שנטש פעם, היא כנראה אהבת חייו. ג׳ס רק צריכה את הכסף. היא באה לחפש עבודה צדדית, ומוצאת את עצמה נקשרת לצעיר העשיר, היהיר, שמשווע לאהבה. שני סיפורים סוחפים, מלאי אהבה והומור. המחזה זכה בפרס פוליצר היוקרתי בשנת 2018.

02/02/2020
16:00-17:00
לפרטים נוספים

סדנת הלן קלר

סדנת הלן קלר

חוג הלגו, מועבר במהלך השנה ע" מדריך לקוי שמיעה (80 אחוז נכות) המרכיב שני מכשירי שמיעה. במהלך החודש יועבר החוג, ע"י סימולציות ומשחקים בין הילדים -  על מנת להמחיש מהי לקות שמיעה והגברת המודעות לנושא.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

שדרות יצחק בן צבי 61
קדימה צורןIsrael