ראשון לציון – מרכז קהילתי רמת אליהו

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

14 אירועים קודמים

28/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

חוסן נפשי

חוסן נפשי

טלי סמני, פסיכולוגית קלינית ואקטיביסטית. עוסקת בגיוון ורב תרבותיות בהקשרים טיפוליים ותעסוקתיים. הקימה וניהלה מרכז הורה - ילד בלוד עבור הורים וילדים ממוצא אתיופי ונבחרה ע"י עיתון דה- מרקר להיות ברשימת ה"צעירים וצעירות המבטיחים מתחת ל 40" לשנת 2018. כיום, מנחה במיזם "מקום של מעוז" ומשרד הפנים לצד טיפולים פרטניים בקליניקה. פעילה חברתית ומתנדבת בקבוצת יוצאי אתיופיה בבריאות הנפש ובפורום קידום בריאות יוצאי אתיופיה. חברה בבורד של מרכז אקורד - פסיכולוגיה חברתית לשינוי חברתי.

20/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לא שומר בבטן

לא שומר בבטן

הרצאתו של אודי פרבר  המעניקה הצצה לעולמו של נער מתבגר, הנאבק להתמודד עם שקיעתה הכואבת של אמו אל מצולות משבר נפשי עמוק, ואשר מצליח למצוא כוחות להיפתח מחדש את העולם ולחזור הביתה במסע של החלמה ותיקון. תכנית ״עמיתים לבוגרים״, של החברה למתנ״סים ומשרד הבריאות, פועלת ברחבי הארץ להחלמה נפשית בתמיכה חברתית, באמצעות השתלבות מתמודדים עם מגבלה נפשית בפעילויות פנאי, חברה, מעורבות והתנדבות, הפתוחות לקהילה הרחבה.

15/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

בדרך אל הזהב

בדרך אל הזהב

השם קרן ליבוביץ אומר לרוב האנשים בד"כ דבר אחד- אלופה פראלימפית- שחיינית בעלת 7 מדליות, מתוכן 4 זהב בסידני ואתונה, ומספר שיאי עולם. קרן נפגעה בצבא בתאונת אימונים וספגה פציעה בחוליות הגב התחתון שגררה שיתוק בשתי הרגליים, בעקבותיה הייתה מרותקת במשך שנים לכיסא גלגלים. עובדה שלא מנעה ממנה להפוך לשחיינית אולימפית מצטיינת ולגדל שני זוגות תאומים. אבל בשקט בשקט, רחוק מהתקשורת, הצליחה קרן לבצע את אחד השינויים המשמעותיים בחייה.  במהלך השנתיים האחרונות צללה קרן לעולם הפילאטיס, כמו שרק היא יודעת לעשות- במחוייבות מלאה ובצורה טוטאלית, וזכתה לצאת מכיסא הגלגלים.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

אבאב סילבר 2
ראשון לציוןIsrael