רמת השרון – מרכז קהילתי מגוונים

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

23 אירועים קודמים

28/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

סיפור של אלוף

סיפור של אלוף

בז'ה נבבה מספר את סיפור חייו המרתקים ויוצאי הדופן. ההרצאה עוסקת בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי, בכוח רצון ובביטחון עצמי. סיפורו של רץ מרתון עיוור מלידה, המספר על ניצחון הרוח על מגבלותיו הגופניות, על התעלות הנשמה ועל ניצחון כוח הרצון נגד כל הסיכויים. בזה הוא אמנם עיוור, אך הוא רואה הכול, מרגיש הכול ומספר בהומור, ברגישות ובתבונה את מסע חייו המופלא, שבו אין בלתי אפשרי, אין בלתי מושג, הכול תלוי ברוח, בכוח הרצון ובאמונה.  

27/02/2022
19:30-22:00
לפרטים נוספים

ערב בסגנון TED יוצא מן הכלל

ערב בסגנון TED יוצא מן הכלל

הרצאות קצרות עם מרצים מגוונים ומרתקים ד"ר גליה דור- מה אומרת הפילוסופיה היפנית על המושג מושלם? התרבות העכשווית של יפן יודעת למצוא את היפה והאסתטי גם במה ששבור, משובש, מנוון ודועך, היכולת לראות זאת דורשת התבוננות עמוקה והבנה שהמושג "מושלם" הינו מוטעה מעיקרו. אביגיל דר- הטיפול והמחקר בקנאביס רפואי לאוטיזם והפרעות נוירו-התפתחותיות. בעלת מרכז "קנאפורה". פרופ` אבשלום אליצור- על הקשר המוזר בין יצירתיות לתת-יכולת סקירת המחקר בשאלת מקורות היצירתיות ותופעת הזיכרון המוגבר, ומדוע הם מופיעים לעתים קרובות יחד עם מצבי פגיעה בתפקוד האינטליגנציה והרגש עו"ד דן קינן "אני אלוף העולם בליפול ולקום כמו גדול" ממשה רבנו המגמגם ועד חנן בן...

22/02/2022
16:00-17:00
לפרטים נוספים

חוויה חושית

חוויה חושית

פעילות תנועה, יצירה וסיפור המשלבת משחק של החושים ומה קורה כשחלקם מנוטרלים. איך שומעים סיפור ללא חוש השמיעה? איך יוצרים יצירת אומנות ללא חוש הראייה? נמצא דרכים חלופיות לספר, לתקשר וליצור, ונצלול לעולם של חסך חושי מצד אחד והעצמת חושים מצד שני. הפעילות תכלול סיפור בפנטומימה ויצירה ללא חוש הראייה. נחוש בידיים שפע של חומרים שונים ומגוונים מבלי שנוכל לראותם בזמן שהעיניים מכוסות וננסה ליצור תוצר ייחודי מן החומרים השונים. מחכים לגלות מה ייצא לכם!

21/02/2022
16:00-17:00
לפרטים נוספים

חדר חושך

חדר חושך

סדנת התנסות במוגבלות ראייה, בחושך מוחלט בחלל עם תחנות: הילדים יעברו חוויה של אנשים בעלי מוגבלות ראייה וכל זאת באמצעות תחנות ומשימות עם עיניים קשורות.

17/02/2022
16:30-17:30
לפרטים נוספים

משהו אחר

משהו אחר

שעת סיפור 'משהו אחר' עושה הכל, על-מנת להיות כמו כולם, אך כל דבר שהוא עושה, מראה עד כמה הוא שונה. היחיד שמצליח להבין את 'משהו אחר' היא 'מישהו', אך 'משהו' מתרחק מ'מישהו' כי היא שונה עוד יותר. כאשר 'משהו אחר' מבין שהוא מתנהג כלפי 'מישהו' כפי שכולם מתנהגים כלפיו, הוא שובר את מעגל הניכור סביבו ובוחר בחברות.  

17/02/2022
17:00-18:00
לפרטים נוספים

החייזר הכחול

החייזר הכחול

הרפתקה המבוססת על הספר "החייזר הכחול" עם הפעלה חווייתית ומשחקי תנועה. החייזר הכחול הקטנצ`יק, לא הצליח להתגבר על תקלה בחללית ואיבד את דרכו בין הכוכבים- והגיע לכדור הארץ... גיל, בסך הכל יצא לפרדס שליד ביתו לשחק קצת. כשלפתע חללית כחולה עם חייזר כחול נחתו בלב הפרדס. לאחר הכרות משעשעת בין גיל ל-"רובי 3", נעבור ביחד מסע מאתגר עם הרבה מכשולים, מהפרדס, דרך מערכת כוכבי לכת עד לכוכב הכחול- ובחזרה. נחזק את כל קבוצות השרירים, נתקדם במסלולים מרתקים ומפותלים בין כדור הארץ לבין מערכת השמש הירח והכוכבים. מפתח אינטליגנציה רגשית והבחנה בין מציאות לדמיון. מעודד ערכים של קבלת האחר, תושייה וחברות ללא גבולות.

16/02/2022
18:00-19:00
לפרטים נוספים

שפת הסימנים

שפת הסימנים

סדנה בת 2 מפגשים לשפת הסימנים : טעימה מעולם שפת הסימנים בהדרכת רונית אל און. בסדנה נכיר את עולם החירשים ושפת הסימנים ונקבל כלים בסיסיים לתקשורת עימם.

14/02/2022
18:30-21:00
לפרטים נוספים

כח האיזון פרויקט מחול משולב לאנשים עם וללא מוגבלות

כח האיזון פרויקט מחול משולב לאנשים עם וללא מוגבלות

מופע, שיחה עם האמנים וסדנת התנסות המעודדת דיאלוג ושיתוף יצירתי דרך תנועה, בין אנשים עם וללא מוגבלות. בהפעלת ורטיגו כח האיזון. ורטיגו כח האיזון הוא מרכז למחול משולב של שיתוף יצירתי דרך תנועה, בין אנשים עם וללא מוגבלות. למרכז רפרטואר יצירות מחול משולב המציגות בארץ ובעולם, כמו גם השתלמויות מקצועיות לרקדנים ולמורים למחול ותכניות שנתיות במגוון גופים וארגונים. ורטיגו כח האיזון הינו גוף השייך לעמותת ורטיגו למחול. רקדנים יוצרים – טלי ורטהיים וחי כהן: מורים למחול, מקימי ומנהלי ורטיגו כח האיזון, עובדים במודל ייחודי שבו צוות המנחים הינו צוות משולב .

09/02/2022
18:00-19:00
לפרטים נוספים

שפת הסימנים

שפת הסימנים

סדנה בת 2 מפגשים לשפת הסימנים : טעימה מעולם שפת הסימנים בהדרכת רונית אל און. בסדנה נכיר את עולם החירשים ושפת הסימנים ונקבל כלים בסיסיים לתקשורת עימם.

08/02/2022
17:00-18:15
לפרטים נוספים

בנצי הפיל

בנצי הפיל

סיפורו של פיל שנולד צבעוני והיה שונה מכל חבריו הפילים האפורים הרגילים... כולם צחקו איתו וממנו אך הוא הצטער על היותו שונה ! יום אחד כשהתפלש בפירות יער שנשרו מן העץ הפך להיות אפור כמו כל הפילים האחרים ושמח על כך מאד . . . ואז גילה שכל חבריו הפילים עצובים ומודאגים מהעדרותו  לבסוף הבין כי עצם היותו שונה הופך אותו להיות מיוחד !

כדורי ענק

כדורי ענק

פעילות ספורטיבית עם כדורי ענק להורים וילדים שמשפרת יכולות מוטוריות ומגבשת בין הורה וילד: משחקי כדור , תיפוף על כדורים (דראמבס אלייב) בשילוב מוזיקה קצבית ומהנה, משחקי גיבוש עם כדורים ענקיים, פיתוח מערכות התנועה והחושים, חיזוק הקשב והריכוז, העצמת הדימוי והבטחון העצמי של הילד.

25/02/2020
17:00-18:30
לפרטים נוספים

תודה על התשובה

תודה על התשובה

פאנל המשלב נציגי העירייה ומתנ"ס יחד עם הורים לילדים מוגבלים. מטרת האירוע - התמודדות עם סטיגמות בנוגע לאנשים עם מוגבלות, באמצעות שיח שוויוני, הדדי ומקרב לבבות. הפאנל יועבר ע"י מנחה ובסגנון תכנית הטלוויזיה "סליחה על השאלה". האירוע יתועד ויערך לסרט.

03/02/2020
14:15-15:15
לפרטים נוספים

מושלמת

מושלמת

תכלת היא ילדה ככל הילדים. בגן עם הילדים היא משחקת, ובבית שרה וצוחקת. הבוקר היא מתכוננת ליום ספורט בפארק ותוך כך היא מספרת לאביה בעצב, על בעיה שמציקה לה בגן. אבא כמובן מנסה לעזור, אבל את הפתרון האמיתי מספקים דווקא החברים שמקבלים אותה כשווה בין שווים למרות...שהיא מרותקת לכיסא גלגלים.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

ארלוזורוב 20
רמת השרוןIsrael