מעלה אדומים – מרכז קהילתי מעלה אדומים

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

15 אירועים קודמים

23/02/2020
17:00-18:30
לפרטים נוספים

תודה על התשובה

תודה על התשובה

פאנל המשלב נציגי העירייה ומתנ"ס יחד עם הורים לילדים מוגבלים. מטרת האירוע - התמודדות עם סטיגמות בנוגע לאנשים עם מוגבלות, באמצעות שיח שוויוני, הדדי ומקרב לבבות. הפאנל יועבר ע"י מנחה ובסגנון תכנית הטלוויזיה "סליחה על השאלה". 

17/02/2020
17:00-18:30
לפרטים נוספים

על גלגלים

על גלגלים

בתחרות השנתית במוב של סבתא רון יתחרה לראשונה על הגלגלים המיוחחידם שלו. האם הוא יצליח לנצח בתחרות? נגלה זאת יחד. ההצגה עוסקת בהתמודדות של ילד עם מוגבלות בתנועה, קבלה, אמפטיה, ערבות הדדית וחברות אמיתית.

12/02/2020
20:30-22:00
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

יצירת הלב

יצירת הלב

קבוצת העצמה נשית דרך יצירה ותכשיטנות הנפגשת אחת לשבוע ועוברת יחד תהליך משמעותי אישי וקבוצתי. קבוצה משולבת שמחציתה הן נשים מקבוצת עמיתים. פרוייקט שנתי מתמשך.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

דרך מדבר יהודה 1
מעלה אדומיםIsrael