קרית ביאליק – מרכז קהילתי קרית ביאליק

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

23 אירועים קודמים

17/02/2022
17:00-18:00
לפרטים נוספים

בנצי הפיל

בנצי הפיל

סיפורו של פיל שנולד צבעוני והיה שונה מכל חבריו הפילים האפורים הרגילים... כולם צחקו איתו וממנו אך הוא הצטער על היותו שונה ! יום אחד כשהתפלש בפירות יער שנשרו מן העץ הפך להיות אפור כמו כל הפילים האחרים ושמח על כך מאד . . . ואז גילה שכל חבריו הפילים עצובים ומודאגים מהעדרותו  לבסוף הבין כי עצם היותו שונה הופך אותו להיות מיוחד ! תיאטרון הבובות של ניקי

15/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

אפשר אחרת

אפשר אחרת

עדינה טל בהרצאה מרגשת ונוגעת ללב. סיפור חיים מרגש על אובדן ילד , גידול ילדה עם צרכים מיוחדים ,ואיך אפשר לפעול אחרת להתגבר להתעצם ולפרוח מחדש.

13/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

צ'מפיונס

צ'מפיונס

מרקו רב עם הבוס, אשתו עזבה אותו, עובר לגור אצל אמו ובלילה הוא נתפס על ידי המשטרה כשהוא נוהג שיכור. כדי להימלט ממאסר של שנתיים, אין לו ברירה אחרת אלא למלא את בקשת השופטת: עבודות שירות כמאמן של קבוצת כדורסל מיוחדת במינה. כשהוא מגיע למגרש הוא מבין למה התכוונה השופטת: מדובר באנשים עם מוגבלות נפשית. כשמרקו לומד להכיר אותם, הוא יעשה הכל, אפילו במחיר חייו האישיים כדי להוביל את הקבוצה שלו לאליפות ולהוכיח לכולם מי באמת ״נורמלי״.

06/02/2020
17:00-19:00
לפרטים נוספים

טיול נגיש לחמת גדר

טיול נגיש לחמת גדר

טיול משפחות מונגש לחמת גדר. פארק הנופש חמת גדר מציע מגוון אטרקציות לכל המשפחה. במקום יש מעל 200 תנינים ממינים שונים מרחבי העולם, מופע תוכים מרהיב עם פעלולים שטרם ראיתם, מתחם "מיני ספארי" בו גדלות חיות רבות בסביבתן הטבעית, מופעי האכלת תנינים, פינת ליטוף עם מגוון חיות וחממה טרופית עם ציפורים נדירות.

06/02/2020
17:00-19:00
לפרטים נוספים

ליטל ונעלי הפלא

ליטל ונעלי הפלא

מיטל כוכבת הילדים מהצפון במופע השקה לסדרת הטלוויזיה והרשת: "מיטל ונעלי הפלא" מופע אינטראקטיבי לכל המשפחה בו היא מארחת את כוכב הילדים רוי בוי  ואת להקת צעד וחצי אלופי הארץ בהיפ הופ . במופע יוקרנו לראשונה בהקרנת בכורה קטעים מהסדרה בהשתתפות חני נחמיאס.  מיטל משתתפת בתחרות ריקודים ומקבלת מאמא שלה מתנה מיוחדת - נעלי פלא כשנעלי הפלא מתעוררות לחיים הן מחוללות פלאים  ומגשימות למיטל את החלום לרקוד ולשיר בכל העולם. יחד הן יוצאות למסע קסום מלא הפתעות ובדרך הן פוגשות חברים חדשים , תרבויות וסגנונות ריקוד שונים. כמו כן יתקיים במקום הפנינג של דוכני לונה פארק ומשחקי שולחן. האירוע מותאם...

29/12/2019
19:00-20:30
לפרטים נוספים

לחיות בשיווי משקל – ליאת יגר

לחיות בשיווי משקל – ליאת יגר

פגישה עם ליאת יגר על התמודדות עם בעיות נפשיות. רק בהשקת ספר הביכורים שלה, מול מאות מוזמנים, בחרה מנחת קבוצות ההרזיה ליאת יגר לספר לראשונה על ההתעללות המינית שעברה לכל אורך ילדותה. מתוך ההכרה בפגיעה, ועם השיתוף, הגיעה הדרך החדשה שאותה היא מנחילה למאמיניה: מידתיות, שפיות ואיזון בין הראש, הנפש והגוף.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

דפנה 56
קרית ביאליקIsrael