ראשון לציון – מרכז קהילתי שיכוני המזרח

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

6 אירועים קודמים

09/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לא שומר בבטן

לא שומר בבטן

הרצאתו של אודי פרבר  המעניקה הצצה לעולמו של נער מתבגר, הנאבק להתמודד עם שקיעתה הכואבת של אמו אל מצולות משבר נפשי עמוק, ואשר מצליח למצוא כוחות להיפתח מחדש את העולם ולחזור הביתה במסע של החלמה ותיקון. תכנית ״עמיתים לבוגרים״, של החברה למתנ״סים ומשרד הבריאות, פועלת ברחבי הארץ להחלמה נפשית בתמיכה חברתית, באמצעות השתלבות מתמודדים עם מגבלה נפשית בפעילויות פנאי, חברה, מעורבות והתנדבות, הפתוחות לקהילה הרחבה.

06/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

מותר לך

מותר לך

ליהיא לפיד משתפת את הקהל בסיפור האישי שלה כאמא לילדה מיוחדת שממשיכה להגשים חלומות. בהמשך יתקיים פאנל של הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר פעילים ברחבי העיר והחלו להשפיע על איזור מגוריהם בנושא זה.

25/02/2020
19:30-21:00
לפרטים נוספים

מאניה דיפרסיה ומה שביניהם

מאניה דיפרסיה ומה שביניהם

"בטח זה סתם תשומת לב", "עזוב אותו, סתם חולה נפש", "את פשוט לא רוצה מספיק", "דווקא לא רואים עלייך", "לא באימא שלי את צריכה אשפוז", "אם היה יותר טוב הייתי משתגע", "הבנאדם לא מאה", "אין מישהו שלא בדיכאון, זה יעבור". שמעת משפט או שניים בעבר? אמרת אולי אחד מהם? אם כן, הגעת למקום הנכון! שמי גליה סגל, בת 35 ומה שאני עושה זה לדבר את זה. מה זה אומר? לפני קצת יותר משנה הבנתי שהייעוד שלי בחיי הוא הגברת המודעות בכל הקשור לעולם בריאות הנפש ומלחמה בסטיגמה

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

שדרות יעקב 50
ראשון לציוןIsrael