נתיבות – מרכז קהילתי נתיבות

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

61 אירועים קודמים

חיים עם מגבלה

חיים עם מגבלה

עילי חיות בן 22 , ספורטאי ואצן מקצועי, נולד וגדל ליד הכנרת, ביישוב כורזים. בוגר המכינה הקדם צבאית "תבור". חיות התגייס לצה"ל במטרה לרוץ למרחקים ארוכים עם מוטיבציה של לוחם וחלום להיות קצין ומפקד. כמעט שנה היה במסלול הצה"לי שעליו חלם ביחידת מגלן, שם נתן את כל כולו, עד שברגע אחד החלום התנפץ, ובעקבות פציעה קשה הוא נותר מרותק לכיסא גלגלים, ללא היכולת לעשות את הדבר שהכי אהב ושאיתו ייצג את המדינה בתחרויות – לרוץ. כיום עילי בעיצומו של תהליך שיקום ארוך ואינטנסיבי. הוא מגייס את תכונות הספורטאי שרכש במהלך החיים, את האופטימיות והנחישות שבו, ובונה את חייו החדשים כצעיר,...

21/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לא שומר בבטן

לא שומר בבטן

הרצאתו של אודי פרבר  המעניקה הצצה לעולמו של נער מתבגר, הנאבק להתמודד עם שקיעתה הכואבת של אמו אל מצולות משבר נפשי עמוק, ואשר מצליח למצוא כוחות להיפתח מחדש את העולם ולחזור הביתה במסע של החלמה ותיקון. תכנית ״עמיתים לבוגרים״, של החברה למתנ״סים ומשרד הבריאות, פועלת ברחבי הארץ להחלמה נפשית בתמיכה חברתית, באמצעות השתלבות מתמודדים עם מגבלה נפשית בפעילויות פנאי, חברה, מעורבות והתנדבות, הפתוחות לקהילה הרחבה.

16/02/2022
10:30-12:00
לפרטים נוספים

מימוש זכויות

מימוש זכויות

הרצאה עם חברת מועצת הנשים עו״ד ליליאן לוגסי. ההרצאה תעסוק במימוש זכויות להורים לילדים עם צרכים מיוחדים והכרת כלים להתמודדות מול החוק לסיוע בתמיכה כלכלית במגוון תחומים.

16/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לרקוד איתה

לרקוד איתה

פרויקט "לרקוד איתה" מפגיש אותנו בארבעה מונולוגים מצולמים שנכתבו על ידי מתמודדי ומתמודדות נפש ומוצגים על ידי שחקניות קבוצת התיאטרון של נתיבות בניצוחה של חני אלימלך.

13/02/2022
17:00-18:30
לפרטים נוספים

חברים על הגשר

חברים על הגשר

זהו סיפור על שני חברים הכי טובים בעולם. במשך היום הם עוזרים זה לזה בעבודה, ובערב שותים יחד כוס תה בחצר וצוחקים. יום אחד מתפתח ויכוח מאוד גדול בגלל דבר מאוד קטן, ושני החברים רבים ריב נוראי שבעקבותיו הם לא רוצים לדבר או אפילו לראות זה את זה לעולם. בדיוק אז מגיע לכפר נגר חביב וחכם ובזכותו הם לומדים בדרך מפתיעה שחברות היא הדבר הכי חשוב ולא שווה להרוס אותה בעד שום סיבה, גדולה או קטנה.

06/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

לראות אחרת

לראות אחרת

הרצאה בת כ 60- דקות ובליווי סרטון קצר, המתעדים את סיפור חייו של אביחי שלי, תושב העיר נתיבות, עיוור וכבד שמיעה, זוכה פרס חידון התנ"ך העולמי לנוער לשנת 2002 , יוצא יחידת המודיעין 8200 ועוסק כיום בתחום הפיננסים וההשקעות. ההרצאה פונה למגוון קהלי יעד, מתוך שאיפה לעודדם למוטיבציה וחתירה למצוינות ולהוכיח שאפשר וניתן להסתכל על האתגרים והמכשולים שבחיינו בראייה אחרת. יפה יותר!

01/02/2022
17:30-19:00
לפרטים נוספים

השירים שלנו

השירים שלנו

הספרייה העירונית מקיימת הצגה ומארחת את ילדי המועדוניות וילדים עם צרכים מיוחדים. בהצגה מוצאים שלושה ילדים קטנים שמוצאים בגינת המשחקים כפתור קסמים ויוצאים להרפתקה.

25/02/2021
17:00-19:00
לפרטים נוספים

פלא

פלא

הסרט "פלא"  מספר על התמודדותו של ילד עם תגובות הסביבה לפנים המעוותות, עימם נולד בעקבות לקות בתסמונת טריצ'ר קולינס. בסרט מככבים ג'וליה רוברטס, אוון וילסון ג'ייקוב טרמבלי. עם תום הקרנת הסרט תתקיים פעילות הסברה בנושא עם מסבירנית מתכנית עמיתים

21/02/2021
20:15-21:45
לפרטים נוספים

מה למדתי מהבת שלי

מה למדתי מהבת שלי

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

16/02/2021
17:00-18:00
לפרטים נוספים

הברווזון המכוער

הברווזון המכוער

​"הברווזון המכוער" נכתב ע"י המשורר והסופר הדני, הנס כריסטיאן אנדרסן בשנת 1843. יש הסוברים, כי הסיפור מבוסס על חייו הקשים של היוצר עצמו. הצגת יחיד מפתיעה ומרגשת בעיבוד ייחודי המשלבת מולטימדיה חדשנית. ההצגה מאפשרת לילדים ללמוד לאהוב את הדברים הנפלאים שיש בכל אחד ואחד מאתנו. החשוב מכל הוא מי שאני מבפנים ולא מה שרואים מבחוץ .

25/02/2020
20:00-21:30
לפרטים נוספים

היו היה ילד

היו היה ילד

רון, ילד מלא תבונה וקסם, סובל משיתוק מוחין שמגביל את התנועה שלו יותר ויותר. וכאילו לא די בכך, רון גדל לצד שני אחים בריאים, אחד מהם הוא אחיו התאום שמסוגל לרוץ ולשחק כדורגל. הוריו האוהבים עושים מאמצים כבירים לדאוג לצרכיו, לשמור על הלכידות המשפחתית, לגדל שלושה ילדים שמחים בחלקם, למרות הפערים הבלתי נסבלים ביניהם. הסרט מלווה את ההתמודדות היומיומית של רון ומשפחתו עם הפגיעה ואת הנסיעה של רון עם הוריו לארצות הברית, שם הוא עובר ניתוח מורכב שימנע הידרדרות במצבו. בכל אלה נחשפים הגישות השונות לחיים והמתחים הבלתי נמנעים שמלווים הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, וכן תעצומות הנפש שאנשים מגייסים...

06/02/2020
18:00-19:30
לפרטים נוספים

לגדל את אבא ואמא

לגדל את אבא ואמא

סיפורם המרגש של ילדים שנולדו להורים עם מגבלה שכלית והתפתחותית. כל ילד זקוק להורה אבל מה קורה כשאמא ואבא הם ילדים בעצמם? סרטה של טליה פלד קינן. סח''י ואיתן בעורף מזמינים את בני הנוער לסרט ושיח בעקבות הסרט.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

רחוב ירושלים
נתיבותIsrael