קרני שומרון – מרכז קהילתי קרני שומרון

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

8 אירועים קודמים

27/02/2022
20:00-21:30
לפרטים נוספים

מאה שערים ואני

מאה שערים ואני

שמולי דייטש גדל בשכונת מאה שערים בירושלים. לפני כעשור יצא בשאלה אחרי שהתחתן  והתגרש בקהילה. היום הוא אמן, סופר ומרצה. ההרצאה על אמונה, אידיאולוגיה, בריאות הנפש ונעליים כתומות.

24/02/2022
19:00-20:30
לפרטים נוספים

אני בת אל

אני בת אל

בגובה מטר ועשרים בת-אל מתגברת על סטיגמות ודעות קדומות ומגשימה את כל חלומותיה, הן במישור הגשמי והן במישור האישי ומאירה בלבבות הצופים ששמחה והגשמה יכולות להיות נחלת הכלל. מסע בין תחנות חייה של השחקנית בת-אל פפורה, בהופעה מלאת עוצמה שנותנת אנרגיות לכל הקהל (פפורה התפרסמה בהרצאות טד).

19/02/2022
19:00-20:30
לפרטים נוספים

יוצא מהבועה

יוצא מהבועה

"אני בן למשפחה עם 7 נפשות מתוכם 5 חירשים". כך מתחילה ההרצאה של סמי סירואה מנכ"ל חברת "קול הסימנים" ומתורגמן הטלוויזיה בשפת הסימנים. ההרצאה "יוצא מהבועה" הנה אינטראקטיבית ומשעשעת המשלבת דיון חי עם הקהל, בנושא הכרת תרבות שונה-תרבות עולם החרשים. ההרצאה מועברת בצורה מרתקת ומעוררת השראה, מספרת סיפור אישי מצחיק ומרגש על אומץ ומלמדת איך להקשיב למה שחשוב באמת. בהרצאה החווייתית, המשתתפים מתנסים בשפת הסימנים ומבצעים פעולות פשוטות בלי אחד החושים. בדרך הם מגלים תקשורת בין אישית מזווית אחרת ולומדים המון על שפה לא מילולית, על התגברות על קשיים ועל ראיה חיובית

16/02/2022
20:00-22:00
לפרטים נוספים

אפסייד

אפסייד

מובטל המתקשה למצוא עבודה מגיע לראיון כושל בביתו של מיליארדר הנכה מכף רגל ועד צווארו. דווקא הראיון הכושל גורם לו להתבלט והוא נשכר לעבודה. בין השניים נרקמת חברות ייחודית שמתעצמת עד לרגעי השיא בו כל אחד מהם מתמודד עם עברו והחלטותיו. סרט אמריקאי המבוסס על הלהיט הצרפתי "מחוברים לחיים"

14/02/2022
17:30-19:00
לפרטים נוספים

עד להודעה חדשה

עד להודעה חדשה

תום ואיתמר היו החברים הכי טובים, הם עשו הכול יחד, אפילו גרו אחד מול השני ובבית הספר לא ניתן היה להפריד ביניהם. הכול השתנה ברגע שאיתמר הגיב לפוסט שהעלתה אחותו של תום. תום מחליט להחזיר לו באותה המטבע ולענות ברשת במקום להתעמת ישירות עם חברו. כך מתחילה בין השניים מלחמת שיימינג הכוללת עלבונות הדדיים ברשתות החברתיות ובווטסאפ. המלחמה מגיעה לשיאה בתמונה שמעלה תום לרשת. התמונה מציגה את איתמר בצורה פוגענית, מביכה ומשפילה אשר גורפת מיד אלפי לייקים ושיתופים. מעמדו החברתי של תום עולה בעוד איתמר הופך למושא ללעג! בהמשך איתמר מושעה מהלימודים, מנודה חברתית ונופל קורבן להתעללות בבית הספר. אם לא די בזה,...

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

רחבעם זאבי 2
קרני שומרוןIsrael