רמת הגולן – מרכז קהילתי גולן

אירועים קרובים

לא נמצאו אירועים

17 אירועים קודמים

22/02/2022
17:00-19:00
לפרטים נוספים

בטהובן ואליז

בטהובן ואליז

הצגה מוסיקלית לשני שחקנים לכבוד חגיגות 250 שנה לאחד המלחינים הגדולים והאהובים בכל הזמנים – לודוויג ואן בטהובן. בטהובן הוא מלחין עני, החי בבדידותו בדירתו בוינה. מעליו גרה אליז, ילדה בת שמונה המנגנת בכינור. ביום הולדתה היא מזמינה את בטהובן למסיבה שלה. בתור מתנה – כותב לה בטהובן את היצירה  המפורסמת "בשביל אליז" (״פור אליז״) זהו סיפור על חברות חוצת גילאים, על קשר הנרקם בין הדור הצעיר והדור המבוגר שבמהלכו יגלו הילדים את המוסיקה היפה מכל – המוסיקה שבלב. אותו קול פנימי שלא נעלם גם כשהאוזניים מפסיקות לשמוע, כפי שקרה לבטהובן, ושאם מקשיבים לו היטב, אפשר להתגבר על כל מכשול....

15/02/2022
20:00-22:00
לפרטים נוספים

ערב יוצא מן הכלל

ערב יוצא מן הכלל

הקהילה מוזמנת להכיר שניים מחברי קהילת אשכול אל על. את ינון כהן קטוע רגליים שמשתף את סיפורו האישי, על ניצחונות וכישלונות וצמיחה מתוך משבר אמונה וביטחון. ועם חיה נתנזון אם  ל - 5 ובניהם בת עם צרכים מיוחדים.

13/02/2022
16:30-17:30
לפרטים נוספים

מושלמת

מושלמת

תכלת היא ילדה ככל הילדים. בגן עם הילדים היא משחקת, ובבית שרה וצוחקת. הבוקר היא מתכוננת ליום ספורט בפארק ותוך כך היא מספרת לאביה בעצב, על בעיה שמציקה לה בגן. אבא כמובן מנסה לעזור, אבל את הפתרון האמיתי מספקים דווקא החברים שמקבלים אותה כשווה בין שווים למרות...שהיא מרותקת לכיסא גלגלים.

עמיתי דילר

עמיתי  דילר

עמיתי דילר היא תכנית מנהיגות בינלאומית לתלמידי כיתות י'-יא'. במסגרת זו יתקיים מפגש לבני הנוער עם 3 דמויות. שושי - עיוורת בכיסא גלגלים, בינה- הייתה מנהלת בית הספר המכיל בגולן, נטע- אמא לילד על הספקטרום האוטיסטי. לאחר המפגש יבחרו חניכי התוכנית על פרוייקט בתחום המוגבלויות.

סיפור אהבה בחושך

סיפור אהבה בחושך

שושי ארגמן הייתה מורה שחלתה, ובלי שום התראה מצאה עצמה בחושך מוחלט ובכיסא גלגלים. מהמקום החשוך והכואב התעוררה מחדש אהבתה הנושנה לילדים, שיח אופטימי ומרגש, לתקשורת ומגע אנושי.

06/02/2022
20:30-22:00
לפרטים נוספים

בלי בושה

בלי בושה

נעם קרבי, שחקן תיאטרון המתמודד בין היתר עם מניה – דיפרסיה, מזמין אתכם ואתכן להיכנס לעולמו בערב אחד מצחיק, מוזיקלי ומרגש שכולו, מעל הכל, אהבה לחיים. חמוש במיקרופון, אקורדיון, ולא מעט הומור שחור, נעם מביא אל הבמה את כל הספקטרום הדו- קוטבי: מפסגות המניה ועד תחתיות הדיכאון; מהנהר השוצף של האהבה ועד המדבר השומם של הבדידות; מהרעש הבלתי פוסק של התקף חרדה ועד השקט הפשוט והמיוחל של רגע מאוזן; מהבושה הגדולה של החיים תחת הסטיגמה, ועד הושטת היד והיציאה לאור מול הקהל, בפשטות ובנעם, כאן ועכשיו. לאחר ההצגה, האורכת כשעה, תתקיים שיחה פתוחה עם נעם ועודד, במאי ההצגה, על תהליך...

31/01/2022
20:30-22:00
לפרטים נוספים

הנה אנחנו

הנה אנחנו

אהרון מקדיש את חייו לטיפול בבנו אורי, נער בעל צרכים מיוחדים, ולהגנה עליו מהעולם שבחוץ. אבל כעת, כשאורי מתבגר, נראה שהוא הגיע לגיל שבו כדאי שיעבור לגור בסביבה המתאימה לאנשים עם צרכים דומים לשלו. אהרון מרגיש שאורי אינו מוכן לפרידה ולוקח את אורי למסע שישנה את חיי שניהם, ויגרום לאהרון להכיר טוב יותר את בנו ואת עצמו. מאת במאי הסרט “כנפיים שבורות”, ותסריטאית הסדרה “על הספקטרום”. במאי: ניר ברגמן שחקנים: שי אביבי, נועם אימבר, סמדר וולפמן (94 דק’, עברית; כתוביות בעברית) זוכה 4 פרסי אופיר לבמאי, לסרט, לשחקן הראשי ולשחקן המשנה הטובים ביותר.

(order=ASC)
מעלה מפה...

כתובת

ת.ד קצרין
רמת הגולןIsrael