אפשר אחרת

עדינה טל
לפרטים נוספים

עדינה טל בהרצאה מרגשת ונוגעת ללב. סיפור חיים מרגש על אובדן ילד , גידול ילדה עם צרכים מיוחדים ,ואיך אפשר לפעול אחרת להתגבר להתעצם ולפרוח מחדש.

למה את צריכה את זה?

כרמית נועה שפיגלמן
לפרטים נוספים

סיפורה האישי של ד"ר כרמית -נעה שפיגלמן, על ההתמודדות שלה עם הניסיון להיות "כמו כולם" על אף המוגבלות והקשיים בדרך לקבלתה כחלק מזהותה העצמית.

לחיות בשיווי משקל – ליאת יגר

ליאת יגר
לפרטים נוספים

פגישה עם ליאת יגר על התמודדות עם בעיות נפשיות. רק בהשקת ספר הביכורים שלה, מול מאות מוזמנים, בחרה מנחת קבוצות ההרזיה ליאת יגר לספר לראשונה על ההתעללות המינית שעברה לכל אורך ילדותה. מתוך ההכרה בפגיעה, ועם השיתוף, הגיעה הדרך החדשה שאותה היא מנחילה למאמיניה: מידתיות, שפיות ואיזון בין הראש, הנפש והגוף.

מה למדתי מהבת שלי

טל פרידמן מה למדתי מהבת שלי
לפרטים נוספים

חושבים שאתם מכירים את טל פרידמן? תחשבו שוב. מאחורי הדימוי של האמן הפרוע והמצחיק עומד פתאום אדם חדש, רגיש ובוגר, עם סיפור משפחתי מרגש: לאחר ניסיונות רבים להביא ילדים עם אישתו, השניים אימצו שני ילדים, אחת מהן היא תמר (היום בת ה-18), שכשהייתה תינוקת אובחנה כסובלת מאוטיזם ופיגור. בהרצאה שתכנס לכם ללב, טל פרידמן יקלף את שכבות ההומור, יחשוף את מסע האבהות המטלטל שלו ויספר לכם איך הילדה שלו לימדה אותו מי הוא - הגיגי לב על קבלה, הכלה, קבלת האחר, שונות ואופטימיות זעירה.  מסע סוחף, מרגש, קצת מצחיק ובעיקר חשוב!

צ'מפיונס

סרט - צ'מפיונס
לפרטים נוספים

מרקוס רב עם הבוס, אשתו עזבה אותו, עובר לגור אצל אמו ובלילה הוא נתפס על ידי המשטרה כשהוא נוהג שיכור. כדי להימלט ממאסר של שנתיים, אין לו ברירה אחרת אלא למלא את בקשת השופטת: עבודות שירות כמאמן של קבוצת כדורסל מיוחדת במינה. כשהוא מגיע למגרש הוא מבין למה התכוונה השופטת: מדובר באנשים עם מוגבלות נפשית. כשמרקו לומד להכיר אותם, הוא יעשה הכל, אפילו במחיר חייו האישיים כדי להוביל את הקבוצה שלו לאליפות ולהוכיח לכולם מי באמת ״נורמלי״. סרט ספרדי משנת 2018